Odczynianie klątw oraz uroków

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna wysłana do adresata w okresie stosownego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząca postać lub wynajęty przez nią specjalista formułuje w stosownym rytuale magicznym jej typ, długość występowania, kogo on obowiązuje i jakiej sfery życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie odciążenia się od tego gatunku energii wychodzących z klątw, dokonana przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, gdyż tego modelu postępowanie może przysporzyć wzmożenie się wykonania klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest właściwym ratunkiem na zdobycie czyjejś miłości?

Po magię miłosną zaglądają najczęściej osoby, które znalazły się na znanym życiowym zakręcie i stoją w obliczu odejścia z towarzyszem bądź przypuszczają, że małżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak oczywiście można wyraziście uszczegółowić magię miłosną – jako możliwość na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest odpowiednim zwyczajem na otrzymanie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś nienaturalnego, co odległe jest od miłości a uchodzi bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeśli go nie zdobędziemy, trzeba pozwalać, by ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś czeka i silna miłość, która się nie skończy, i faktyczne zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój spontaniczny sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obyczaju albo zaklęcia.

Najintensywniejszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różne niekorzystne doświadczenia: nadzwyczajne zbiegi okoliczności, sytuacje, w których bezustannie ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, wrażenie, iż przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu przeżyć, wszelakie starania spełzają na niczym, poszukujesz miłości i ciągle osiągasz zawodu. Jest, iż całe lata istniejemy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Zapewne jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to sterowanie energią w różnorodnych celach. Jedynie zamysły mogą być wielorakie i sposób przeznaczenia energii. Traktuje się więc, że jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność rujnowania innym ludziom, natomiast cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która częstokroć pozwala na zbadanie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu wolę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego wyniknie dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne praktykowanie magii, to zręczność rozkwitu na każdej realnej platformie etycznej i moralnej także, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, doświadczeń, iż nieskuteczne są pewne przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Ciekawa www strona odczynianie klątw i uroków zapraszamy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *