Cudowny garaż

Dzisiaj większość z was marzy o praktycznym garażu, w którym będziemy mieli możliwość trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne poranki nie musimy skrobać szyb, lub odśnieżać zalegającego na pojeździe śniegu. Garaż zaręcza całkowicie większe możliwości, tego typu jak:

  • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi waszego samochodu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega przebarwieniu
    dobre czynności obsługowe w takim garażu mamy możliwość przygotować samodzielnie.
  • A więc w rzeczy samej oszczędzamy gotówkę mając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw wykonamy samemu, tego rodzaju nasza kieszeń z gotówką rozszerzy się jeszcze bardziej. Lecz aby garaż był dobry musimy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domku

To wspaniałe rozwiązanie. Czasem taki garaż mamy sposobność wykorzystać jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i posiadamy niedrogi i natychmiast wykonany taras. Powinniście tak zaprojektować dom jednorodzinny, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem posiadały okna wychodzące na tego typu wasz taras. Oczywiście w takich oknach trzeba zamontować żaluzje lub znane w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie musimy wymyślać wszystkiego od podstaw.

Możemy przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, które nas zainspiruje.

Zobacz koniecznie:
moskitiery Szczecin województwo zachodniopomorskie. Firma lider w handlu żaluzji, rolet, plisów.

7 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *